Izvēlies skolu

Kā pasūtīt?

Skolas formu pasūtīšanas kampaņa - 21.septembris – 30.novembris – piegāde uz skolu līdz 22.decembrim!

Jāpasūta un JĀAPMAKSĀ līdz norādītajiem datumiem!


1. Saliekam nepieciešamās preces "pirkuma grozā" un atveram to (lapas labajā malā)
2. Sekojam līdzi norādēm, aizpildām visus obligātos laukus, vārdu uzvārdu, telefonu, e-pastu
3. Pēc brītiņa sagaidiet pasūtijuma informāciju ar rekvizītiem savā e-pastā ar statusu: JAUNS PASŪTĪJUMS
4. Apmaksājiet avansa rēķinu norādot tā PASŪTĪJUMA NUMURU un PASŪTĪTĀJA vārdu (lūdzu nerakstiet ne bērna vārdu, ne klasi, ne personas kodu)
5. Pēc apmaksas dažu dienu laikā saņemsiet e-pasta ziņu - pasūtījuma statuss  APMAKSĀTS
8. Kad pasūtījums būs gatavs, saņemsiet e-pasta ziņu - pasūtījuma statuss  IZSŪTĪTS ar info - sākot ar kuru datumu var interesēties skolā par tā saņemšanu


Pirms veicat apģērbu pasūtīšanu, LŪDZU, nomēriet bērna, augumu, krūšu apkārtmēru, vidukļa apkārtmēru, gurnu apkārtmēru. Rūpīgi izpētiet precēm pievienotās izmēru tabulas - tās atšķiras katram ražotājam! Izmantojiet iespēju piemērīt skolā esošos skolas formu izmēru paraugus - vestēm, svārkiem, sarafāniem. Par šo iespēju interesēties pie savas skolas administrācijas. (Ne visas skolas - vecāku atbalsta biedrības ir iegādājušās izmēru etalona komplektu)

Pirms apmaksā pasūtījumu, LŪDZU, pārskati informāciju rēķinā vai ir izvēlēti pareizie izmēri. (polo krekli ar vai BEZ logo) Ja ir nepieciešams rēķinā ko mainīt, lūdzu, raksti uz e-pastu info@skolasforma.lv norādot pasūtījuma numuru.


Ja esat konstatējis, ka nekas no izmēru tabulās dotajiem parametriem neatbilst jūsu vajadzībām un ir nepieciešams nestandarta risinājums vestei, džemperim vai svārkiem - raksti uz e-pastu info@skolasforma.lv

Top