Jaka ar rāvējslēdzēju 10.-12.klase

Jaka ar rāvējslēdzēju 10.-12.klase

  • Ražotājs: Ameri
  • Kods: UV-jaka-ar-ravejsledzeju-10-12
  • Piegāde 20 dienu laikā pēc samaksas
57.00€ Bez PVN: 47.11€
Vienkrāsaina, bieza adījuma jaka ar rāvējslēdzēju skolas korporatīvajā krāsā - melna. Augsta dubultā adīta apkakle. Iespējams pasūtīt arī ar vai bez melnām elkoņu uzšuvēm. Uz jakas var izšūt skolas LOGO.Izstrādājuma sastāvs:50% – merīno vilna.50% – bezpīlinga poliakrils.Kopšana:Merino vilnu jākopj saudzīgi. Jāpatur prātā, ka mazgāt merino vilnas apģērbu vajag daudz retāk, kā citas drēbes, jo ...

Pieejamie varianti

Vienkrāsaina, bieza adījuma jaka ar rāvējslēdzēju skolas korporatīvajā krāsā - melna. Augsta dubultā adīta apkakle. Iespējams pasūtīt arī ar vai bez melnām elkoņu uzšuvēm. Uz jakas var izšūt skolas LOGO.

Izstrādājuma sastāvs:

50% – merīno vilna.
50% – bezpīlinga poliakrils.

Kopšana:

Merino vilnu jākopj saudzīgi. Jāpatur prātā, ka mazgāt merino vilnas apģērbu vajag daudz retāk, kā citas drēbes, jo tai piemīt dabiska attīrīšanās spēja. Protams, ja apģērbs ir notraipīts ar pleķiem vai vizuāli netīrs, to vajadzēs mazgāt. Vislabāk izmantot vilnai paredzētus mazgāšanas līdzekļus, kuru sastāvā ir lanolīns. Mazgāt var ar rokām, bet tad to jādara vēsā ūdenī, kura temperatūra nepārsniedz 30C , vai arī uzticiet mazgāšanu veļasmašīnas vilnas programmai. Žāvēt saudzīgi, vislabāk izklātu uz horizontālas virsmas.

Izmēru tabula:

Ņemiet vērā, ka izmēru tabulā norādīts ir bērna krūšu apkārtmērs centimetros. Vestei uzlaide ir +4 cm saskaņā ar normatīviem.