Kā pasūtīt

Skolas formu pasūtīšanas kampaņa - 2019.gada 01.septembra –  2019.gada 30.septembrim – piegāde līdz 2019.gada 25.novembrim!


Jāpasūta un JĀAPMAKSĀ līdz norādītajiem datumiem!

 1. Saliekam nepieciešamās preces "pirkuma grozā" un atveram to (lapas labajā malā).
2. Sekojam līdzi norādēm, aizpildām visus obligātos laukus, vārdu uzvārdu, telefonu, e-pastu, piegādes informāciju, utt.
3. Pēc brītiņa sagaidiet pasūtijuma informāciju ar rekvizītiem savā e-pastā ar statusu: JAUNS PASŪTĪJUMS.
4. Apmaksājiet avansa rēķinu norādot tā PASŪTĪJUMA NUMURU un PASŪTĪTĀJA vārdu (lūdzu nerakstiet ne bērna vārdu, ne klasi, ne personas kodu, ne pasūtījuma sastāvu, preces).
5. Pēc apmaksas dažu dienu laikā saņemsiet e-pasta ziņu - pasūtījuma statuss  APMAKSĀTS.
8. Kad pasūtījums būs gatavs, saņemsiet e-pasta ziņu - pasūtījuma statuss  IZSŪTĪTS ar info - sākot ar kuru datumu var interesēties skolā par tā saņemšanu.


Pirms veicat apģērbu pasūtīšanu, LŪDZU, nomēriet bērna, augumu, krūšu apkārtmēru, vidukļa apkārtmēru, gurnu apkārtmēru. Rūpīgi izpētiet precēm pievienotās izmēru tabulas - tās atšķiras katram ražotājam! Izmantojiet iespēju piemērīt skolā esošos skolas formu izmēru paraugus - vestēm, svārkiem, sarafāniem. Par šo iespēju interesēties pie savas skolas administrācijas. (Ne visas skolas - vecāku atbalsta biedrības ir iegādājušās izmēru etalona komplektu).

Pirms apmaksā pasūtījumu, LŪDZU, pārskati informāciju rēķinā vai ir izvēlēti pareizie izmēri. (polo krekli AR vai BEZ logo) Ja ir nepieciešams rēķinā ko mainīt, lūdzu, raksti uz e-pastu info@skolasforma.lv norādot pasūtījuma numuru.

Ja esat konstatējis, ka nekas no izmēru tabulās dotajiem parametriem neatbilst jūsu vajadzībām un ir nepieciešams nestandarta risinājums vestei, džemperim vai svārkiem - raksti uz e-pastu info@skolasforma.lv

 

APMAKSA.

Priekšapmaksa ar maksājumu karti.

Kartes datu un maksājuma apstrādi veiks Nets Estonia. Vairāk lasi šeit: https://www.nets.eu/
Pēc pasūtījuma veikšanas, pāradresēsim tevi uz Nets Estonia mājas lapu, kur varēsi ievadīt savus kartes datus un veikt pasūtījuma apmaksu.
Pēc maksājuma veikšanas, pāradresēsim tevi atpakaļ uz mūsu interneta veikalu. Tur varēsi iegūt informāciju par apmaksas rezultātu un sava pasūtījuma statusu.

 

Priekšapmaksa ar bankas pārskaitījumu. 

Kad būsi apstiprinājis savu pasūtījumu, avansa rēķinu un maksājuma rekvizītus saņemsi savā e-pastā.
Pasūtījums tiek APSTIPRINĀTS tikai pēc pilnas pirkuma summas apmaksas.
 Veicot maksājumu lūdzu norādiet pasūtījuma numuru!
 Ja pasūtījuma numurs nebūs norādīts, nauda tiks atskaitīta atpakaļ uz kontu, ieturot komisijas maksu 2.50 €
 Ražošanai tiek nodoti tikai apmaksātie pasūtījumi!