Sarafāns ar adītu augšdaļu

Sarafāns  ar adītu augšdaļu

Sarafāns ar adītu augšdaļu

  • Kods: DP-sarafans-ar_aditu_augsdalu
  • Piegāde Pieejams
51.70€ Bez PVN: 42.73€
Sarafāns ar adītu augšdaļu - adītā daļa skolas vestes krāsā, apakšdaļa faltēta - kā skolas svārki. Uz sarafāna iespējams izšūt skolas LOGO.Adījuma sastāvs:50% – merīno vilna. 50% – bezpīlinga poliakrils.Kopšana:Merino vilnu jākopj saudzīgi. Jāpatur prātā, ka mazgāt merino vilnas apģērbu vajag daudz retāk, kā citas drēbes, jo tai piemīt dabiska attīrīšanās spēja. Protams, ja apģērbs ir notraip...

Pieejamie varianti

Sarafāns ar adītu augšdaļu - adītā daļa skolas vestes krāsā, apakšdaļa faltēta - kā skolas svārki. Uz sarafāna iespējams izšūt skolas LOGO.

Adījuma sastāvs:

50% – merīno vilna.
50% – bezpīlinga poliakrils.

Kopšana:

Merino vilnu jākopj saudzīgi. Jāpatur prātā, ka mazgāt merino vilnas apģērbu vajag daudz retāk, kā citas drēbes, jo tai piemīt dabiska attīrīšanās spēja. Protams, ja apģērbs ir notraipīts ar pleķiem vai vizuāli netīrs, to vajadzēs mazgāt. Vislabāk izmantot vilnai paredzētus mazgāšanas līdzekļus, kuru sastāvā ir lanolīns. Mazgāt var ar rokām, bet tad to jādara vēsā ūdenī, kura temperatūra nepārsniedz 30C , vai arī uzticiet mazgāšanu veļasmašīnas vilnas programmai. Žāvēt saudzīgi, vislabāk izklātu uz horizontālas virsmas.

Izmēru tabula: