S Veste

S Veste

  • Kods: S1-veste
  • Piegāde -
29.70€ Bez PVN: 24.55€
Veste ar V-veida kakla izgriezumu. Uz vestes var izšūt skolas LOGO jeb EMBLĒMU.INFO: Vecāki, kuriem skola ir apstiprinājusi, ka apmaksās 1 gab. skolas formas vesti, veic pasūtījumu mājas lapā un atsūtīta uz e-pastu info@skolasforma.lv ziņu - "PASŪTĪJUMA NUMURS - apmaksās skola sakarā ar (daudzbērnu ģimenes, mazturīgās ģimenes vai trūcīgās ģimenes) statusu".Izstrādājuma sastāvs: 50...

Pieejamie varianti

Veste ar V-veida kakla izgriezumu. Uz vestes var izšūt skolas LOGO jeb EMBLĒMU.

INFO: 

Vecāki, kuriem skola ir apstiprinājusi, ka apmaksās 1 gab. skolas formas vesti, veic pasūtījumu mājas lapā un atsūtīta uz e-pastu info@skolasforma.lv ziņu - "PASŪTĪJUMA NUMURS - apmaksās skola sakarā ar (daudzbērnu ģimenes, mazturīgās ģimenes vai trūcīgās ģimenes) statusu".

Izstrādājuma sastāvs:

50% – merīno vilna.
50% – bezpīlinga poliakrils.

Kopšana:

Merino vilnu jākopj saudzīgi. Jāpatur prātā, ka mazgāt merino vilnas apģērbu vajag daudz retāk, kā citas drēbes, jo tai piemīt dabiska attīrīšanās spēja. Protams, ja apģērbs ir notraipīts ar pleķiem vai vizuāli netīrs, to vajadzēs mazgāt. Vislabāk izmantot vilnai paredzētus mazgāšanas līdzekļus, kuru sastāvā ir lanolīns. Mazgāt var ar rokām, bet tad to jādara vēsā ūdenī, kura temperatūra nepārsniedz 30C , vai arī uzticiet mazgāšanu veļasmašīnas vilnas programmai. Žāvēt saudzīgi, vislabāk izklātu uz horizontālas virsmas.

Izmēru tabula:
Ņemiet vērā, ka izmēru tabulā norādīts ir bērna krūšu apkārtmērs centimetros. Vestei uzlaide ir +4 cm saskaņā ar normatīviem.